با ۱۰ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان از ۱۰ سال تجربه و تخصص گروه آزمون های زبان دکتر اباصلتیان در حل مساله و مشکل قبولی تضمینی و کسب مدرک زبان دفاع دکتری EPT, MSRT, MHLE, TOLIMO, UTEPT و بسندگی اصفهان استفاده کنید.

تماس فوری با ۰۹۳۸۷۷۰۸۰۲۵

در این مطلب قصد داریم یکی از بهترین موسسات زبان انگلیسی در آزمون های زبان دفاع دکتری را به شما معرفی کنیم.

گروه دکتر اباصلتیان با شروع فعالیت از سال ۱۳۹۱ به صورت تخصصی درآزمون های زبان دکتری و آمار قبولی بسیار بالا را می توان به عنوان مرجعی برای حل مشکل و قبولی داوطلبان در آزمون های زبان دکتری از قبیل آزمون های TOLIMO، EPT، MSRT، MHLE، UTEPT، بسندگی اصفهان و آزمون های بسندگی سایر دانشگاه های کشور معرفی کرد.

بهره مندی از برترین اساتید کشوری تخصصی آزمون های دکتری به سرپرستی دکتر اباصلتیان، ارائه جزوات خاص و ویژه جهت قبولی تضمینی امتحان را می توان از ویژگی های دیگر گروه آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی دکتر اباصلتیان نام برد.

همچنین این گروه پشتیبانی کامل از شما تا قبولی و گرفتن مدرک زبان را انجام داده و خود را متعد به حل مشکل شما می دانند.

لازم به ذکر است سایر آزمون های زبان انگلیسی بین المللی از قبیل IELTS , TOEFL , GRE نیز توسط گروه دکتر اباصلتیان ارائه میشود. بازدید کنندگان و تعقیب کنندگان وب سایت ما می توانند از جهت اطلاعات بیشتر با مسئول ارتباط با مشتریان این گروه تماس گرفته و یا از لینک های زیر بازدید کنند.

سایت گروه دکتر اباصلتیان

آشنایی با گروه زبان دکتر اباصلتیان

آشنایی با سایر آزمون های زبان تحت پوشش گروه

 

آشنایی و شناخت آزمون EPT

یکی دیگر از آزمون‌هایی که شما احتمالاً دغدغه موفقیت در آن را دارید یا در آینده خواهید داشت، آزمون EPT است. این آزمون لازمه ورود به مقطع دکتری برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است. جالب است بدانید افراد متفرقه حق شرکت در این آزمون را ندارند و فقط متقاضیان مقطع دکتری می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند. مدرک این آزمون تنها مورد تأیید دانشگاه آزاد اسلامی است و برای دانشگاه‌های دیگر کارایی ندارد.

این آزمون تقریباً هر ماه برگزار می‌شود. حد نصاب برای قبولی در این آزمون کسب نمره ۵۰ از ۱۰۰ است و در پاسخ‌دهی نمره منفی وجود ندارد. مدرک آن دو سال معتبر بوده و زمان آزمون ۱۴۰ دقیقه است. اگر شما برای موفقیت سه آزمون EPT MSRT و دولینگو و به‌خصوصEPT دچار مشکل شده‌اید یا تصمیم گرفتید به‌صورت جدی شروع به مطالعه کنید، گروه آزمون های زبان دکتر اباصلتیان همراه شماست.

نیم ‌نگاهی به آزمون MSRT

شما برای ورود به مقطع دکتری به یک مدرک زبان معتبر نیاز دارید تا سطح تسلطتان به زبان انگلیسی را نشان دهد. این مدرک باید معتبر بوده و برای دانشگاه محل تحصیل شما مورد پذیرش باشد. یکی از مدارک زبانی که در همه دانشگاه‌های ایران در مقطع دکتری قابل ‌قبول واقع شده، مدرک زبان حاصل از آزمون MSRT است.

این آزمون در حقیقت همان آزمون MCHE بوده که از طرف اداره بورسیه و مهاجرت دانشجویان با اسم جدید ارائه شده است. این آزمون برای دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور و متقاضیان دکتری همه دانشگاه‌های وزارت علوم، دانشگاه‌های تحت‌نظر وزارت بهداشت و دانشگاه‌های آزاد اسلامی کاربردی است.

مزیت این آزمون نسبت به تافل و آیلتس این است که ساده‌تر بوده و هزینه کمتری را شامل می‌شود. حد نصاب قبولی ۷۰ از ۱۰۰ بوده و با کسب ۷۵ درصد نمره تا یک سال از شرکت در آزمون محروم خواهید شد. اما نگران نباشید. موفقیت سه آزمون EPT ، MSRT و دولینگو تخصص گروه دکتر اباصلتیان است. با گروه آزمون های زبان دکتر اباصلتیان قطعاً بهترین نتیجه را کسب خواهید کرد

قبولی تضمینی آزمون MHLE وزارت بهداشت با گروه آزمون های ملی و بین المللی زبان دکتر اباصلتیان

این آزمون زبان دکتری ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره‌های علوم پزشکی دانشگاه‌های دولتی است MHLE را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌کند. بعد از قبولی در این آزمون, برای داوطلب گواهی صادر خواهد شد که تا دو سال اعتبار خواهد داشت. این آزمون مخصوص افرادی می‌باشد که قصد ادامه تحصیل در دوره‌های دکتری تخصصی داخل و اعزام به خارج از کشور را دارند.

اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های سراسری را داشته باشند بهتر است درMHLE شرکت کنند چرا که محتوای لغات و متون آزمون تقریبا در تمامی بخش‌ها، تخصصی این حوزه است و داوطلبان آشنایی بیشتری با آنها دارند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی‌پذیرد. البته یک مزیت دیگر MSRT نسبت به MHLE نیز تعداد دفعات برگزاری بیشتر آن در طول سال است که شانس داوطلبان را کسب نمره قابل افزایش می‌دهد.

با ۱۰ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان از ۱۰ سال تجربه و تخصص گروه آزمون های زبان دکتر اباصلتیان در حل مساله و مشکل قبولی تضمینی و کسب مدرک زبان دفاع دکتری EPT, MSRT, MHLE, TOLIMO, UTEPT و بسندگی اصفهان استفاده کنید.

تماس فوری با ۰۹۳۸۷۷۰۸۰۲۵