چرا بیمه مهندسی پارسیان ؟ یکی از مهمترین مشاغلی که در دنیا وجود دارد، مجموعه ای از مشاغلی است که به رشته های فنی مهندسی مرتبط می شود. مهندسین در رشته های مختلف مشغول به فعالیت هستند و آن چه که لازم است هر مهندس در زمینه فعالیت خود بداند این است که در زمان انجام فعالیت، مسئولیت هر گونه خسارت وارد شده توسط وی و فعالیت هایش، بر عهده خود او است به همین دلیل باید دقت داشته باشد تا همه امور کاری خود را به صورت قانونی و در نهایت امنیت انجام دهد و از بروز خسارات جلوگیری کند. اما با این حال ممکن است که به صورت ناخواسته خساراتی وارد شود که در این صورت فرد مهندس نقشی در بروز آن ها نداشته است ولی مجبور است این خسارات را جبران نماید. لذا برای چنین مواردی که مهندس نمی تواند پیش بینی خسارات ناخواسته را بکند و از بروز آن ها جلوگیری نماید، بهتر است از بیمه مهندسی کمک بگیرد تا یک حامی قوی در چنین مواقعی داشته باشد.

چرا بیمه تکمیلی پارسیان ؟ یکی از مهمترین مسائلی که به هیچ وجه نمی توان از آن چشم پوشی نمود، بحث مسائل درمانی است. شما حتی ممکن است به یک سرماخوردگی کوچک مبتلا شوید و همین امر نیز نیاز به درمان و در نتیجه هزینه دارد ولی این مورد، کوچکترین بیماری است که برای هر کس ممکن است رخ بدهد. متاسفانه امروزه بیماری های صعب العلاج در حال گسترش بوده  و مسلما درمان این بیماری ها، هزینه های سنگینی نیاز دارد و در این زمان است که بیمه های درمان، به کمک خواهد امد و یکی از انواع این بیمه ها، بیمه تکمیلی است.

بیمه باربری پارسیان ، یکی از انواع بیمه هایی است که شرکت های مسئول حمل و نقل کالا و مواد غذایی حتما باید از این نوع بیمه استفاده نمایند. احتمال وجود دارد که در حین انتقال کالا از مبدا به سمت مقصد، در مسیر اتفاقی بیافتد که کالاهای داخل کامیون را دچار خسارت کند در این صورت، مسئولیت جبران خسارت بر عهده شرکت انتقال دهنده است. حال اگر شرکت حمل و نقل از بیمه باربری استفاده کرده باشد، بیمه گر براساس قراداد بیمه نامه، خسارت را جبران نموده و در نتیجه هزینه سنگین از دوش شرکت حمل و نقل برداشته می شود.

منبع : http://parsianinsurance724.com/