طبق توافق نامه شنگن، منطقه شنگن، پس از موافقتنامه شنگن بر ۲۶ کشور مختلف اروپایی با قوانین مشترک برای کنترل مرز های خارجی و مبارزه با جرم، جنایت، تشدید سیستم قضایی مشترک و همکاری پلیست دلالت دارد. هر سال بر تعداد کشور های عضو شینگن افزوده می شود. لیست کشور های شینگن شامل: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبرگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، کشور پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین در لیست خرید آنلاین بیمه مسافرتی کشور های شنگن قرار دارند.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی اجباری اخذ ویزا یکی از انواع بیمه شرکت ایران می باشد که برای مسافران خارج از کشور جهت دریافت ویزا صادر می شود. ارسال مدارکی دال بر بیمه شدن مسافرتی جهت اخذ ویزا یکی از شرایط بیشتر سفارتخانه ها می باشد. بنابراین چناچه تمایل به مسافرت به کشورهای خارجی دارید و برای آن نیاز به گرفتن ویزا دارید، بیمه ایران می تواند کمک زیادی به شما در این زمینه نماید و با خیالی آسوده سفری امن و مطمئن را تجربه کنید.

آیا شما توسط شرکت خود تحت پوشش بیمه برای سفر های تجاری خارجی قرار گرفته اید؟ خرید آنلاین بیمه مسافرتی تجاری جهت پوشش شرکت و کسب و کار ها در مقابل زیان و خسارت های مالی ایجاد شده توسط کارکنان در طول مدت سفر های تجاری بین المللی و داخلی، می باشد. بیمه مسافرتی تجاری با هدف ایجاد آرامش خاطر به مسافرانی که بطور مکرر به سفر می روند، عرضه می شود. یک پوشش و حمایت بسیار مطمئن در مقابل حوادث بد از جمله سرقت، لغو سفر، تاخیر و وقفه است.

منبع : https://iraninsurance724.com/