برند دوو با هدف حمایت از مشتریان خود در زمینه ارائه خدمات پس از فروش، نمایندگی های متعددی را در سراسر ایران تاسیس نموده است. در این زمینه نمایندگی تعمیرات دوو غرب تهران تحت نظر متخصصین حرفه ای و در شرایط استاندارد، عهده دار تعمیر انواع وسایل برقی خانگی شما خواهد شد. کافی است با این مرکز تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا از خدمات زیر بهره مند شوید:

۱-   ما تعمیر انواع وسایل خانگی دوو را در منزل شما انجام می دهیم و نیازی به مراجعه حضوری به مرکز نیست.

۲-   تعمیرکاران حرفه ای ما در اولین فرصت و با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام می شوند تا براساس متدهای علمی و با سرعت بالا، عیب یابی . تعمیرات انجام شود.

۳-   تکنسین هیا ما موظف هستند در پایان کار، به شما گارانتی تعمیرات تحویل دهند. در صورت بروز همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه، به شما تعهد می دهیم بدون هزینه خدمات را ارائه کنیم.

۴-   با هدف کاهش هزینه ها، تخفیفاتی را در نظر گرفته ایم. برای مثال اگر ضمانت نامه وسیله اعتبار دارد، به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی لحاظ گردد.

۵-   ما هزینه تعمیرات را براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه می کنیم و می توانید صحت این مطلب را از طریق فاکتور تعمیرات بررسی کنید.

۶-   خدمات مشاوره تلفنی رایگان از دیگر فعالیت های نمایندگی است که تحت نظر کارشناسان حرفه ای، آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا می دانید که نحوه تعمیر ساید بای ساید دوو به اندازه خرید آن اهمیت زیادی دارد و اگر عیب یابی به درستی انجام نگیرد، این مشکل مجدداً بروز کرده و حتی ممکن است دستگاه به طور کامل از کار بیفتد؟ پس بهتر است به جای اینکه اول به فکر هزینه ها باشید، کیفیت کار را مد نظر قرار دهید. نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو غرب تهران تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

برای مثال اگر گارانتی دستگاه منقضی نشده است، با ارائه کردن آن به تکنسین های ما می توانید تخفیفات زیادی را به دست بیاورید. از طرف دیگر اطمینان داشته باشید که هزینه ‌ها براساس تعرفه اتحادیه محاسبه شده و فاکتور با مهر نمایندگی به شما تحویل داده می شود.

اما اگر راهی جز تعمیرات نباشد، تکنسین ‌های ما با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کنند تا نیازی به جابجایی وسیله نباشد. همچنین به شما اطمینان می‌ دهیم اگر قطعه ای سوخته باشد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو غرب تهران از قطعات اصل دارای گارانتی استفاده خواهد کرد.

منبع : http://daewoofixer.com/